FORUMUL INSPECTORATULUI ŞCOLAR JUDEŢEAN HUNEDOARA

Forumul permite utilizatorilor să-şi expună ideile, opiniile şi documentele într-un mod organizat. Scopul forumului este să faciliteze comunicarea.
Martie 29th, 2024, 1:43 am


Cine este conectat

Cine este conectat Avem 53 utilizatori conectati recent :: 1 inregistrati, 0 ascunsi si 52 vizitatori (Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi in ultimele 240 minute)
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 5383 in data Ianuarie 17th, 2023, 8:05 pm

Utilizatori pe aceasta sectiune: Scoala Burjuc si 52 vizitatori

UTC + 1 ora [ DST ]




Deschide un nou topic Raspunde acestui mesaj  [ 1 mesaj ] 
Autor Mesaj
 Titlul mesajului: UN NOU AN ȘCOLAR!
MesajScris: Septembrie 1st, 2022, 6:19 am 
Neconectati
Membru

Inscris: Mai 17th, 2022, 1:15 pm
Mesaje: 67
Dragi colegi învățători,
Astăzi, când pentru noi, dascălii, începe un nou an școlar, îmi îndrept gândurile spre toți învățătorii, colegii mei dragi! Vă urmăresc cu ochii minții și îmi imaginez cum vă preocupați și vă frământați în aceste zile cum să faceți deschiderea de an școlar cât mai frumoasă pentru elevii dumneavoastră, cum pregătiți sălile de clasă cât mai festiv, cu materiale noi și atractive, cum răsfoiți cărți sau scotociți internetul pentru a găsi sarcini și mesaje provocatoare pentru mințile lor iscoditoare! De asemenea, vă simt și emoțiile, fiindcă, pentru noi, începutul de an școlar înseamnă mai ales bucuria revederii cu micuții noștri școlari, care sunt preocuparea cea mai de seamă în viața noastră profesională!
Vă urez ca anul școlar care tocmai începe să fie cel mai frumos din cariera dumneavoastră de până acum, să aveți parte în fiecare zi doar de zâmbete din partea copiilor! Zâmbetele și ochii fericiți ai copiilor vor aduce mulțumirile părinților și o mare pace în sufletul dumneavoastră! Veți trăi bucuria misiunii împlinite!

Cu multă încredere și speranță că vom avea un an școlar cu multe bucurii și împliniri profesionale, vă asigur de întregul meu sprijin și vă sunt mereu aproape!

Cu deosebit respect,
Luminița Dana Hurgoiu
-inspector școlar pentru învățământ primar


Sus
 Profil Trimite mesaj privat E-mail  
 
Afisati mesajele precedente incepand cu:  Sortate dupa  
Deschide un nou topic Raspunde acestui mesaj  [ 1 mesaj ] 

UTC + 1 ora [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori pe aceasta sectiune: Scoala Burjuc si 52 vizitatori


Nu poti crea un noi topice in acest forum
Nu poti raspunde topicelor de pe aceast forum
Nu poti modifica mesajele tale din acest forum
Nu poti sterge mesajele tale din acest forum
Nu poti aduce atasamente pe acest forum

Cauta dupa:
Sari la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Varianta in limba romana © 2007 roadiro Grup