FORUMUL INSPECTORATULUI ŞCOLAR JUDEŢEAN HUNEDOARA

Forumul permite utilizatorilor să-şi expună ideile, opiniile şi documentele într-un mod organizat. Scopul forumului este să faciliteze comunicarea.
Martie 28th, 2024, 11:40 am


Cine este conectat

Cine este conectat Avem 378 utilizatori conectati recent :: 0 inregistrati, 0 ascunsi si 378 vizitatori (Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi in ultimele 240 minute)
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 5383 in data Ianuarie 17th, 2023, 8:05 pm

Utilizatori pe aceasta sectiune: Nu sunt utilizatori inregistrati si 378 vizitatori

UTC + 1 ora [ DST ]




Deschide un nou topic Raspunde acestui mesaj  [ 1 mesaj ] 
Autor Mesaj
 Titlul mesajului: Concurs eseuri „ECONOMIA PRIVITĂ PRIN OCHII MEI”.
MesajScris: Februarie 16th, 2016, 2:59 pm 
Neconectati
Membru

Inscris: Noiembrie 14th, 2006, 7:56 am
Mesaje: 1468
Stimați colegi,
Facultatea de Ştiinţe Economice din cadrul Universitatii “Constantin Brâncuşi” din Târgu Jiu vă invită să participaţi la concursul naţional de eseuri „ECONOMIA PRIVITĂ PRIN OCHII MEI”.

Concursul este dedicat liceenilor care doresc să îşi prezinte viziunea creativă asupra economiei și a implicațiilor acesteia în viața individului și în societate, într-un cadru specializat de cunoaştere în care schimbul de informaţii să fie valorificat. Libertatea ideilor, efortul de căutare a adevărurilor esențiale despre lume și viață și onestitatea cercetării sunt valori ce ghidează spațiul academic fiind, totodată, și pilonii de dezbatere în cadrul acestei sesiuni de eseuri.
Cei care vor accepta provocarea să pășească pe calea cunoașterii economice sunt așteptați să intre în această competiție a valorilor.

Eseurile propuse spre prezentare în cadrul concursului vor fi selecţionate de către comitetul de jurizare, iar cele mai bune lucrări vor fi premiate.

Nu se percepe taxă de participare.

Autorii tuturor eseurilor participante vor primi certificate de participare împreună cu profesorii coordonatori.
Mai multe informații găsiți în documentele din fișierele atașate.

In speranța că veți răspunde pozitiv la invitație, vă mulţumim și vă asigurăm de înalta noastră considerație,

Colectivul de organizare


Fisiere atasate:
Invitatie_Concurs.pdf [555.75 KB]
Descarcat de 193 ori
Afis.pdf [716.62 KB]
Descarcat de 165 ori
Sus
 Profil Trimite mesaj privat  
 
Afisati mesajele precedente incepand cu:  Sortate dupa  
Deschide un nou topic Raspunde acestui mesaj  [ 1 mesaj ] 

UTC + 1 ora [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori pe aceasta sectiune: Nu sunt utilizatori inregistrati si 378 vizitatori


Nu poti crea un noi topice in acest forum
Nu poti raspunde topicelor de pe aceast forum
Nu poti modifica mesajele tale din acest forum
Nu poti sterge mesajele tale din acest forum
Nu poti aduce atasamente pe acest forum

Cauta dupa:
Sari la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Varianta in limba romana © 2007 roadiro Grup